Ηχεία Clarion CMSP-771RGB-SWG 7.7'' - 120 Watts
Κωδικός προϊόντος
1045432
Τιμή hellenicblue
297,44 €
Προτ. Λιανική
355,91 €
Ηχεία Clarion 7.7'' - 120 Watts.
Περιλαμβάνει λευκές & γκρί (Gunmetal) Sport γρίλλιες
Salt & Sun Certified.
Ενσωματωμένος φωτισμός LED RGB
Ισχύς 60W RMS, ιδανικά για χρήση με ενισχυτές Clarion Marine
Tweeter 1-inch (25 mm) γεφυρωμένο.
Διαστάσεις:
Περιλαμβάνει λευκές & γκρί (Gunmetal) Sport γρίλλιες
Salt & Sun Certified.
Ενσωματωμένος φωτισμός LED RGB
Ισχύς 60W RMS, ιδανικά για χρήση με ενισχυτές Clarion Marine
Tweeter 1-inch (25 mm) γεφυρωμένο.
Διαστάσεις:
| Ονομαστική διάμετρος | 7.70 in. / 196 mm |
| Εξωτερική διάμετρος (A) | 7.70 in. / 196 mm |
| Διάμετρος τρυπών στερέωσης (B) | 6.92 in. / 176 mm |
| Προεξοχή γρίλιας* (C) | 1.53 in. / 39 mm |
| Διάμετρος οπής στερέωσης (D) | 6.25 in. / 159 mm |
| Βάθος στήριξης (E) | 3.07 in. / 78 mm |
| Η προεξοχή της γρίλιας μετράται από την επιφάνεια στήριξης | |
Κατηγορία: Ήχος & Εικόνα
Προδιαγραφές
|
Εφαρμογή |
Infinite Baffle |
|
Συνεχής διαχείριση ισχύος (RMS Method) |
60 Watts / κανάλι |
|
Μέγιστη ισχύς |
120 Watts / κανάλι |
|
Προτεινόμενη ισχύς ενισχυτή |
40 - 120 Watts / κανάλι |
|
Απόκριση συχνότητας |
45 Hz - 20 KHz (± 3 dB) |
|
Απόδοση @ 1W/1m |
88 dB |
|
Ονομαστική αντίσταση |
4 ohms |
| Μάρκα | Clarion |
|---|---|
| Κωδικός Εργοστασίου | CLM-CMSP-771RGB-SWG |
| Διάμετρος Ηχείου | 7.7'' - 196mm |
| Ισχύς Ηχείων (max) | 120 W |