Φουσκωτό Σκάφος Sailmarine 300
Τα σκάφη της Sailmarine με πολυεστερική γάστρα, φουσκώνουν και είναι έτοιμα να πλεύσουν μέσα σε λίγα λεπτά. Η πολυεστερική γάστρα τους τα κάνει πιο σταθερά και πιο στιβαρα σε σχέση με τα φουσκωτά με πηχάκια ή φουσκωτό πάτωμα. Η συγκεκριμένη σειρά φουσκωτών διακρίνεται για τη μοντέρνα σχεδιαστική της προσέγγιση και τους ιδιαίτερους χρωματισμούς. Η ιδιαίτερη πλώρη τους αποτελεί σημείο αναφοράς για σκάφη που έχουν ως βασικό χαρακτηριστικό την ασφάλεια, την άνεση και την ομαλή πλεύση.
Τεχνικές προδιαγραφές: Ολα τα σκάφη της Sailmarine είναι κατασκευασμένα από πολυεστερικό ύφασμα 1100 denier το οποίο είναι ειδικά επικαλυμμένο με PVC και από τις δύο πλευρές του. Η συγκεκριμένη μέθοδος έχει αποδειχθεί ότι προσφέρει υψηλή ανθεκτικότητα, καθώς και απόλυτη στεγανότητα και αεροστεγή συμπεριφορά στο σκάφος. Παράλληλα, τα σκάφη της Saimarine προσφέρουν υψηλά επίπεδα αντίστασης στις φθορές, τα καύσιμα, τις υπεριώδεις ακτίνες (UV) όπως και στις καθημερινές τριβές χάρη στις ενισχυμένες και στεγανές ενώσεις. Η χρήση της κόλλας πολυουρεθάνης μεγιστοποιεί την αντίσταση και προστασία των σκαφών απέναντι στις υψηλές θερμοκρασίες και το θαλασσινό νερό.
Πιστοποίηση: Ολα τα σκάφη φέρουν το διακριτικό CE.
Διατίθεται με: Tσάντα μεταφοράς, 2 Kουπιά Αλουμινίου, Αφαιρούμενο Κάθισμα, Κιτ Επισκευής, Τρόμπα Ποδιού.
| Μάρκα | Sailmarine |
|---|---|
| Τύπος Σκάφους | Συμβατικό |
| Αριθμός Αεροθαλάμων | 3 |
| Διάμετρος Αεροθαλάμου | 42 cm |
| Υλικό Υφάσματος | PVC |
| Μοντέλο Σκάφους | - |
| Πλάτος εσωτερικό | - |
| Μήκος εσωτερικό | - |
| Μέγιστη Ιπποδύναμη | 15 Hp |
| Μέγιστος αριθμός επιβαινόντων | 4 άτομα |
| Βάρος | 62 Kg |
| Χρώμα | Γκρί |
| Πλάτος | 165 cm |
| Μήκος | 300 cm |
| Πάτωμα Σκάφους | Πολυεστερικό |