Φουσκωτό Σκάφος Quicksilver Sport HD 420 Red
Κωδικός προϊόντος
1036276
Τιμή hellenicblue
3.999,74 €
Προτ. Λιανική
4.597,40 €
Βασικά Χαρακτηριστικά σειράς Sport HD
- Μπαλόνια κατασκευασμένα από PVC Γκρι ή Κόκκινου χρώματος
- Κυματοθραύστης μαύρου χρώματος
- Πάτωμα αλουμινίου
- Ιμάντας συγκράτησης ντεπόζιτου
- Προστατευτική επένδυση γάστρας
- Κρίκοι ρυμούλκησης D-ring
- Σχοινί ρυμούλκησης
- Τσάντα μεταφοράς
- Τρόμπα χειρός
- Κιτ επισκευής(Χωρίς κόλλα)
Κατηγορία: Φουσκωτά
| Μάρκα | Quicksilver |
|---|---|
| Τύπος Σκάφους | Συμβατικό |
| Αριθμός Αεροθαλάμων | 3 |
| Μήκος Άξονα | Μακρύς |
| Διάμετρος Αεροθαλάμου | 50 cm |
| Υλικό Υφάσματος | PVC |
| Μοντέλο Σκάφους | Sport HD 420 |
| Πλάτος εσωτερικό | - |
| Μήκος εσωτερικό | - |
| Μέγιστη Ιπποδύναμη | 40 Hp |
| Μέγιστος αριθμός επιβαινόντων | 8 άτομα |
| Βάρος | 89 Kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Πλάτος | 192 cm |
| Μήκος | 420 cm |
| Πάτωμα Σκάφους | Αλουμίνιο |