Φουσκωτό Σκάφος Quicksilver Sport HD 365 Red
Κωδικός προϊόντος
1036275
Τιμή hellenicblue
3.717,02 €
Προτ. Λιανική
4.272,44 €
Βασικά Χαρακτηριστικά σειράς Sport HD
- Μπαλόνια κατασκευασμένα από PVC Γκρι ή Κόκκινου χρώματος
- Κυματοθραύστης μαύρου χρώματος
- Πάτωμα αλουμινίου
- Ιμάντας συγκράτησης ντεπόζιτου
- Προστατευτική επένδυση γάστρας
- Κρίκοι ρυμούλκησης D-ring
- Σχοινί ρυμούλκησης
- Τσάντα μεταφοράς
- Τρόμπα χειρός
- Κιτ επισκευής(Χωρίς κόλλα)
Κατηγορία: Φουσκωτά
| Μάρκα | Quicksilver |
|---|---|
| Τύπος Σκάφους | Συμβατικό |
| Αριθμός Αεροθαλάμων | 3 |
| Μήκος Άξονα | Κοντός |
| Διάμετρος Αεροθαλάμου | 44 cm |
| Υλικό Υφάσματος | PVC |
| Μοντέλο Σκάφους | Sport HD 365 |
| Πλάτος εσωτερικό | - |
| Μήκος εσωτερικό | - |
| Μέγιστη Ιπποδύναμη | 25 Hp |
| Μέγιστος αριθμός επιβαινόντων | 6 άτομα |
| Βάρος | 79 Kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Πλάτος | 170 cm |
| Μήκος | 365 cm |
| Πάτωμα Σκάφους | Αλουμίνιο |