Φουσκωτό Σκάφος Quicksilver Sport 300
Κωδικός προϊόντος
1036284
Τιμή hellenicblue
2.196,29 €
Προτ. Λιανική
2.524,47 €
Βασικά Χαρακτηριστικά σειράς Sport
- Μπαλόνια κατασκευασμένα από PVC χρώματος Ανοιχτό Γκρι
- Κυματοθραύστης μαύρου χρώματος
- Ρυθμιζόμενο κάθισμα
- Πάτωμα αλουμινίου
- Ιμάντας συγκράτησης ντεπόζιτου
- Φουσκωτή γάστρα
- Προστατευτική επένδυση γάστρας
- Κρίκοι ρυμούλκησης D-ring
- Σχοινί ρυμούλκησης
- Πολλαπλές λαβές μεταφοράς
- Τσάντα μεταφοράς
- Τρόμπα χειρός
- Κιτ επισκευής(Χωρίς κόλλα)
Κατηγορία: Φουσκωτά
| Μάρκα | Quicksilver |
|---|---|
| Τύπος Σκάφους | Συμβατικό |
| Αριθμός Αεροθαλάμων | 3 |
| Μήκος Άξονα | Κοντός |
| Διάμετρος Αεροθαλάμου | 42 cm |
| Υλικό Υφάσματος | PVC |
| Μοντέλο Σκάφους | Sport 300 |
| Πλάτος εσωτερικό | - |
| Μήκος εσωτερικό | - |
| Μέγιστη Ιπποδύναμη | 15 Hp |
| Μέγιστος αριθμός επιβαινόντων | 4 άτομα |
| Βάρος | 49 Kg |
| Χρώμα | Γκρι ανοιχτό |
| Πλάτος | 152 cm |
| Μήκος | 300 cm |
| Πάτωμα Σκάφους | Αλουμίνιο |