Φουσκωτό Σκάφος Quicksilver Air Deck 320
Κωδικός προϊόντος
1036282
Τιμή hellenicblue
2.220,10 €
Προτ. Λιανική
2.551,84 €
Βασικά Χαρακτηριστικά σειράς Tendy.
- Μπαλόνια κατασκευασμένα από PVC λευκού χρώματος
- Κυματοθραύστης μπλε χρώματος
- Ρυθμιζόμενο κάθισμα
- Πάτωμα φουσκωτό AirDeck
- Ιμάντας συγκράτησης ντεπόζιτου
- Φουσκωτή γάστρα
- Προστατευτική επένδυση γάστρας
- Κρίκοι ρυμούλκησης D-ring
- Σχοινί ρυμούλκησης
- Πολλαπλές λαβές μεταφοράς
- Τσάντα μεταφοράς
- Τρόμπα χειρός
- Κιτ επισκευής(Χωρίς κόλλα)
Κατηγορία: Φουσκωτά
| Μάρκα | Quicksilver |
|---|---|
| Τύπος Σκάφους | Συμβατικό |
| Αριθμός Αεροθαλάμων | 3 |
| Μήκος Άξονα | Κοντός |
| Διάμετρος Αεροθαλάμου | 42 cm |
| Υλικό Υφάσματος | PVC |
| Μοντέλο Σκάφους | Air Deck 320 |
| Πλάτος εσωτερικό | - |
| Μήκος εσωτερικό | - |
| Μέγιστη Ιπποδύναμη | 20 Hp |
| Μέγιστος αριθμός επιβαινόντων | 5 άτομα |
| Βάρος | 42 Kg |
| Πλάτος | 152 cm |
| Μήκος | 320 cm |
| Πάτωμα Σκάφους | Φουσκωτό |