Φουσκωτό Σκάφος Quicksilver Air Deck 300
Κωδικός προϊόντος
1036281
Τιμή hellenicblue
1.990,94 €
Προτ. Λιανική
2.288,44 €
Βασικά Χαρακτηριστικά σειράς Tendy.
- Μπαλόνια κατασκευασμένα από PVC λευκού χρώματος
- Κυματοθραύστης μπλε χρώματος
- Ρυθμιζόμενο κάθισμα
- Πάτωμα φουσκωτό AirDeck
- Ιμάντας συγκράτησης ντεπόζιτου
- Φουσκωτή γάστρα
- Προστατευτική επένδυση γάστρας
- Κρίκοι ρυμούλκησης D-ring
- Σχοινί ρυμούλκησης
- Πολλαπλές λαβές μεταφοράς
- Τσάντα μεταφοράς
- Τρόμπα χειρός
- Κιτ επισκευής(Χωρίς κόλλα)
Κατηγορία: Φουσκωτά
| Μάρκα | Quicksilver |
|---|---|
| Τύπος Σκάφους | Συμβατικό |
| Αριθμός Αεροθαλάμων | 3 |
| Μήκος Άξονα | Κοντός |
| Διάμετρος Αεροθαλάμου | 42 cm |
| Υλικό Υφάσματος | PVC |
| Μοντέλο Σκάφους | Air Deck 300 |
| Πλάτος εσωτερικό | - |
| Μήκος εσωτερικό | - |
| Μέγιστη Ιπποδύναμη | 15 Hp |
| Μέγιστος αριθμός επιβαινόντων | 4 άτομα |
| Βάρος | 37 Kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 152 cm |
| Μήκος | 300 cm |
| Πάτωμα Σκάφους | Φουσκωτό |