Φουσκωτό Σκάφος Quicksilver Tendy 200 SL
Κωδικός προϊόντος
1026596
Τιμή hellenicblue
860,06 €
Προτ. Λιανική
988,57 €
Βασικά Χαρακτηριστικά σειράς Tendy.
- Μπαλόνια κατασκευασμένα από PVC λευκού χρώματος
- Κυματοθραύστης μαύρου χρώματος
- Ρυθμιζόμενο κάθισμα
- Πάτωμα με πηχάκια
- Προστατευτική επένδυση γάστρας
- Κρίκοι ρυμούλκησης D-ring
- Σχοινί ρυμούλκησης
- Τσάντα μεταφοράς
- Τρόμπα χειρός
- Κιτ επισκευής(Χωρίς κόλλα)
Κατηγορία: Φουσκωτά
| Μάρκα | Quicksilver |
|---|---|
| Τύπος Σκάφους | Συμβατικό |
| Αριθμός Αεροθαλάμων | 3 |
| Μήκος Άξονα | Κοντός |
| Διάμετρος Αεροθαλάμου | 36 cm |
| Υλικό Υφάσματος | PVC |
| Μοντέλο Σκάφους | Tendy 200 SL |
| Πλάτος εσωτερικό | - |
| Μήκος εσωτερικό | - |
| Μέγιστη Ιπποδύναμη | 3.5 Hp |
| Μέγιστος αριθμός επιβαινόντων | 2 άτομα |
| Βάρος | 16.8 Kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 132 cm |
| Μήκος | 200 cm |
| Πάτωμα Σκάφους | Πηχάκια |