Φουσκωτό Σκάφος Mercury Dynamic PVC 270
Κωδικός προϊόντος
1013135
Τιμή hellenicblue
1.866,11 €
Προτ. Λιανική
2.073,50 €
Τα σκάφη της σειράς Dynamic της Mercury, συνδυάζουν την στιβαρότητα της γάστρας ενός πολυεστερικού σκάφους, αλλά και την εξαιρετική σταθερότητα που προσφέρει ένα φουσκωτό σκάφος. Κάθε μοντέλο Dynamic διαθέτει λαμιναρισμένη πολυεστερική γάστρα, κατασκευασμένη με την διαδικασία VITECH (Vacuum Injection TECHnology), καλουπώνοντας τη γάστρα και τον καθρέπτη σε ένα σώμα για απίστευτη δύναμη και αντοχή. Ιδιαίτερα ευρύχωρα και ελαφριά, αποτελούν την ιδανική επιλογή για τέντερ σε πλατφόρμες ή γκαράζ.
Η Brunswick Marine in EMEA προσφέρει 5 χρόνια εγγύηση για το ύφασμα και τις ραφές.
Περιέχει: Κάθισμα,Κουπιά,Τρόμπα,Κιτ επισκευής μπαλονιού
Κατηγορία: Φουσκωτά
| Μάρκα | Mercury |
|---|---|
| Τύπος Σκάφους | RIB |
| Αριθμός Αεροθαλάμων | 3 |
| Μήκος Άξονα | Κοντός |
| Διάμετρος Αεροθαλάμου | 38 cm |
| Υλικό Υφάσματος | PVC |
| Μοντέλο Σκάφους | Dynamic 270 |
| Πλάτος εσωτερικό | 67 cm |
| Μήκος εσωτερικό | 183 cm |
| Μέγιστη Ιπποδύναμη | 8 Ηp |
| Μέγιστος αριθμός επιβαινόντων | 4 άτομα |
| Βάρος | 39 Kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 145 cm |
| Μήκος | 270 cm |
| Πάτωμα Σκάφους | Πολυεστερικό |