Φουσκωτό Σκάφος Highfield Roll Up 250 KAM (Mehler +)
Κωδικός προϊόντος
1027160
1.768,24 €
Τα φουσκωτά σκάφη Highfield είναι δοκιμασμένα στις πιο σκληρές συνθήκες όπως αυτές του Greater Barrier Reef της Βόρειας Αυστραλίας και βρίσκονται στις υπηρεσίες τον τοπικών Λιμενικών Αρχών για πάνω από 20 χρόνια. Η χρήση αλουμινίου στις γάστρες αποτελεί σταθερή επιλογή των Αυστραλών εδώ και χρόνια, αφού κύριο ζητούμενο τους ήταν και παραμένει η αντοχή στη σκληρή χρήση σε βραχώδης και κοραλλιογενής ακτογραμμές.
Τα Μοντέλα Roll Up αποτελούν την πιο απλή σειρά της εταιρίας και διαθέτουν φουσκωτή γάστρα V που τα καθιστά ιδανικά για την αποθήκευση σε περιορισμένο χώρο. Το ανθεκτικό φουσκωτό πάτωμα, οι κολλήσεις αλλά και ο καθρέπτης από αλουμίνιο είναι χαρακτηριστικα που κάνουν τα σκάφη αυτά ασυναγώνιστα.
Κατηγορία: Φουσκωτά
| Μάρκα | Highfield |
|---|---|
| Τύπος Σκάφους | Συμβατικό |
| Αριθμός Αεροθαλάμων | 3 |
| Μήκος Άξονα | Κοντός |
| Διάμετρος Αεροθαλάμου | 41 cm |
| Υλικό Υφάσματος | Mehler Plus |
| Μοντέλο Σκάφους | 250 KAM |
| Πλάτος εσωτερικό | 71 cm |
| Μήκος εσωτερικό | 169 cm |
| Μέγιστη Ιπποδύναμη | 6 Hp |
| Μέγιστος αριθμός επιβαινόντων | 3 άτομα |
| Βάρος | 26 Kg |
| Χρώμα | Γκρι ανοιχτό |
| Πλάτος | 157 cm |
| Μήκος | 250 cm |
| Πάτωμα Σκάφους | Φουσκωτό |