Φως Υποβρύχιο Inox 6 Led Λευκό - 10/30V
Κωδικός προϊόντος
1017129
Τιμή hellenicblue
141,91 €
Προτ. Λιανική
181,93 €
Υψηλής ποιότητας υποβρύχιο φως ανοξείδωτο, αδιάβροχο, εξωτερικής τοποθέτησης με 4 βίδες , με καλώδιο 1.5 μέτρο. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ΜΌΝΟ κάτω από το νερό.
- Τάση: 10/30V
- Ισχύ: 14.2W
- Led: 6 X 3W
- Ένταση φωτεινότητας: 603Lm
- Διαστάσεις: 137.5 X 68 X 24.3mm
- Γωνία δέσμης φωτός: 120°
- Χρώμα φωτός: Λευκό
- Προστασία: IP68
Κατηγορία: Υποβρύχιος Φωτισμός
| Μάρκα | OEM |
|---|---|
| Αριθμός Led | 6 |
| Ένταση φωτισμού | 603 Lm |
| Χρώμα Φωτός | Λευκό |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 14.2 W |
| Τάση | 10-30 Volt |
| Ύψος | 24.3 mm |
| Πλάτος | 68 mm |
| Μήκος | 137.5 mm |