Φορτιστής Μπαταρίας Victron Energy Phoenix Smart IP43 12/50 (3)
Κωδικός προϊόντος
1030152
Τιμή hellenicblue
635,31 €
Προτ. Λιανική
705,90 €
Ο φορτιστής 5 σταδίων που έχει σχεδιαστεί σύμφωνα με τις ανάγκες των ιδιοτήτων πλοίων, παρέχει φόρτιση 30A ή 50A για καθεμία από τις 3 σειρές μπαταριών. Σύμφωνα με την προτίμηση σας, το μοντέλο Phoenix 1 + 1 παρέχει 3A ρεύμα για την μπαταρία εκκινητή και μεταφέρει τα υπόλοιπα στη μονάδα «σπιτιού». τα μοντέλα 24V έχουν ρεύμα φόρτισης 16A/25A. Ενεργοποιώντας το Bluetooth, μπορείτε να διαχειριστείτε το φορτιστή σας και να ρυθμίσετε το συναγερμό στο κινητό σας τηλέφωνο. Χαρακτηριστικά προσαρμόσιμης, έξυπνης, δυναμικής φόρτισης.
Κατηγορία: Φορτιστές Μπαταρίας
| Μάρκα | Victron |
|---|---|
| Μήκος | 18 cm |
| Πλάτος | 24.9 cm |
| Ύψος | 10 cm |
| Βάρος | 3.5 Kg |
| Τάση | 12 Volt |
| Amps | 50 A |
| Συχνότητα | 45-65 Hz |