Φορτιστής Μπαταρίας Victron Energy Blue Smart IP22 12/15 (1)
Κωδικός προϊόντος
1036699
Τιμή hellenicblue
153,94 €
Προτ. Λιανική
185,92 €
Φορτιστής Μπαταρίας Victron Energy Blue Smart IP22 12/15 (1), #BPC121542002
Ο φορτιστής Blue Smart IP22 είναι ο νέος επαγγελματικός φορτιστής μπαταριών που διαθέτει ενσωματωμένο Bluetooth. Ο φορτιστής Blue Smart IP22 μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε συσκευές στο εργαστήριό σας και σε μηχανοκίνητα οχήματα, όπως (κλασσικά) αυτοκίνητα, μοτοσυκλέτες, σκάφη και τροχόσπιτα ή κάμπερ.
Κατηγορία: Φορτιστές Μπαταρίας
| Μάρκα | Victron |
|---|---|
| Μήκος | 23.5 cm |
| Πλάτος | 10.8 cm |
| Ύψος | 6.5 cm |
| Βάρος | 1.4 Kg |
| Τάση | 12 Volt |
| Amps | 15 A |
| Συχνότητα | 45 – 65 Hz |