Φορτιστής ProMariner 44029 ProSportHD 20 Plus, 20 Amps, 3 Bank
Κωδικός προϊόντος
1036501
Τιμή hellenicblue
435,59 €
Προτ. Λιανική
551,11 €
Η σειρά φορτιστών ProSportHD διαθέτει έναν ελαφρύ σχεδιασμό τριών επιφανειών ψύξης. Αυτό παρέχει σημαντικά ταχύτερη φόρτιση μέσω της βέλτιστης ψύξης, ενώ παράλληλα παρέχει την ονομαστική ένταση ρεύματος σε κάθε του έξοδο κατά τη λειτουργία φόρτισης. Η πλήρως αυτόματη φόρτιση πολλαπλών σταδίων βελτιώνει την απόδοση της μπαταρίας, ενώ παράλληλα επεκτείνει τη διάρκεια ζωής της.
Κατηγορία: Φορτιστές Μπαταρίας
| Μάρκα | ProMariner |
|---|---|
| Μήκος | 32.50 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Ύψος | 7.5 cm |
| Βάρος | 3.5 Kg |
| Τάση | 12/24/36V |
| Amps | 20 |
| Συχνότητα | 50/60 Hz |