Φορτιστής Dolphin Pro 24V / 100A (3)
Κωδικός προϊόντος
1025451
Τιμή hellenicblue
2.383,92 €
Προτ. Λιανική
2.500,00 €
- Μπορεί να λειτουργεί μέχρι 65°C.
- IP 22.
- Eσωτερικό isolator χωρίς πτώση τάσης.
- Φιλικό προς τον χρήστη σχέδιο: Ένα συμπαγές περίβλημα από αλουμίνιο, τοποθέτηση με 4 εύκολα προσβάσιμες βίδες.
- Ένα μπροστινό κάλυμμα που επιτρέπει την εύκολη πρόσβαση στον επιλογέα φόρτισης και τις συνδέσεις των καλωδίων (4 σταθεροί ακροδέκτες M8 για τις εξόδους μπαταρίας).
- Ενσωματωμένος πίνακας ελέγχου: Οθόνη LED που δείχνει την καμπύλη φόρτισης (ενίσχυση, απορρόφηση), καθώς και ανωμαλίες ή βλάβες (θερμοκρασία, τάση, ασφάλειες).
- Εξοπλισμένη με 3 απομονωμένες εξόδους, αυτόματη εναλλαγή 115V / 230V, 50Hz / 60Hz.
- 9 προγράμματα φόρτισης (περιλαμβάνονται 2 για ξεχειμώνιασμα και 1 για παροχή τροφοδοσίας) ανάλογα με τον τύπο της μπαταρίας, καθιστούν αυτό το φορτιστή κατάλληλο για όλες τις ανάγκες φόρτισης.
- Eπικάλυψη της πλακέτας από εγκεκριμένο υλικό για αυξημένη διάρκεια στον χρόνο.
Κατηγορία: Φορτιστές Μπαταρίας
| Μάρκα | Dolphin |
|---|---|
| Μήκος | 360mm |
| Πλάτος | 340mm |
| Ύψος | 190mm |
| Βάρος | 11.500kg |
| Τάση | 12 Volt |
| Amps | 100A |
| Συχνότητα | 50Hz/60Hz (+/-10%) |