Φορτιστής Μπαταρίας Victron Energy Centaur 12/20 (3)
Κωδικός προϊόντος
1006144
Τιμή hellenicblue
420,74 €
Προτ. Λιανική
508,13 €
Ο φορτιστής Centaur μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε οποιοδήποτε μέρος του κόσμου, καθώς δέχεται παροχή 90-265V AC 50/60Hz.
Άλλα χαρακτηριστικά περιλαμβάνουν την πλήρως αυτόματη λειτουργία φόρτισης σε 3 στάδια, που διασφαλίζει ότι οι μπαταρίες φορτίζονται πλήρως κάθε φορά και οι 3 μεμονωμένες έξοδοι φόρτισης για συστοιχίες πολλών μπαταριών που προσαρμόζονται στις περισσότερες τυπικές εγκαταστάσεις.
- στάδια φόρτισης: 3
- input: 90-265 V AC/ 45-65Hz
- output: 12V/20A
- έξοδοι: 3
- βάρος [kg]: 3,8
- διαστάσεις [mm]: 355x215x110
Κατηγορία: Φορτιστές Μπαταρίας
| Μάρκα | Victron |
|---|---|
| Μήκος | 110 mm |
| Πλάτος | 215 mm |
| Ύψος | 355 mm |
| Βάρος | 3.8 kg |
| Τάση | 12 Volt |
| Amps | 20 A |
| Συχνότητα | 45-65 Hz |