Ψυγείο Φορητό Isotherm TB 18
Κωδικός προϊόντος
1029898
Τιμή hellenicblue
803,57 €
Προτ. Λιανική
833,33 €
Το φορητό ψυγείο της Isotherm Travel Box TB 18 είναι πολύ ελαφρύ αλλά αρκετά ευρύχωρο καθώς είναι εξοπλισμένο με τον ελαφρύτερο και μικρότερο συμπιεστή της αγοράς BD Micro 1.4F από τη Secop. Έχει εσωτερικό φωτισμό και ηλεκτρικό θερμοστάτη για εύκολη ρύθμιση της θερμοκρασίας. Ακόμη, διαθέτει ιμάντες από υψηλής ποιότητας υλικό κάνοντας εύκολη τη μεταφορά του.
Φορητό Ψυγείο Isotherm Travel Box TB 18
- Όγκος: 18 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 40.5 x 23.5 x 56.5 cm
- Βάρος: 8.5 Kg
- Κατανάλωση: 6.2 W/h
- Συμπιεστής: BD1.4F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | - |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 18 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 56.6 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 9 Kg |
| Ύψος | 40.5 cm |
| Πλάτος | 23.5 cm |
| Κατανάλωση | 6.2 W/h |