Ψυγείο Φορητό Isotherm TB 13
Κωδικός προϊόντος
1029897
Τιμή hellenicblue
696,44 €
Προτ. Λιανική
722,22 €
Το φορητό ψυγείο της Isotherm Travel Box TB 13 έχει πολύ μεγάλη απόδοση χάρις τον νέο συμπιεστή BD Micro. Εγκαθίσταται εύκολα και οι θερμοκρασίες κυμαίνονται από +10 έως -18°C. Διαθέτει και καλώδιο για τροφοδοσία αναπτήρα.
Φορητό Ψυγείο Isotherm Travel Box TB 13
- Όγκος: 13 L
- Εξωτερικές Διαστάσεις(ΥxΠxB): 36 x 22.5 x 53.5 cm
- Βάρος: 8.5 Kg
- Κατανάλωση: 6.2 W/h
- Συμπιεστής: BD1.4F
Κατηγορία: Ηλεκτρικά Ψυγεία & Καταψύκτες
| Μάρκα | indel Webasto |
|---|---|
| Χωρητικότητα Κατάψυξης | - |
| Χωρητικότητα Συντήρησης | 13 L |
| Μονάδα Ψύξης | Εσωτερική |
| Τύπος | Ψυγείο |
| Βάθος | 53.5 cm |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Βάρος | 8.5 Kg |
| Ύψος | 36 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Κατανάλωση | 6.2 W/h |