Φανός Πορείας Πράσινος Osculati "Utility 77" - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1011301
Τιμή hellenicblue
9,49 €
Προτ. Λιανική
10,50 €
Φανός Πορείας Πράσινος Osculati "Utility 77" - Λευκό
- Συμμορφώνεται με τα πρότυπα IMCO
- Λάμπα με πιστοποίηση έγκρισης τύπου RINA αριθ. ELE324512CS005 και DGM
- Κατάλληλος για σκάφη έως 12 μέτρα
- Κατασκευασμένος από ανθεκτικό πλαστικό
- Τάση: 12V
- Κατανάλωση: 10 watt
Κατηγορία: Φανοί Ναυσιπλοΐας
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Τύπος Λαμπτήρα | Κλασσικός |
| Υλικό κατασκευής | Πλαστικό |
| Ισχύς | 10 Watt |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 75 mm |
| Πλάτος | 58 mm |
| Μήκος | 64 mm |