Φανός Πορείας Πράσινος Osculati - Inox
Κωδικός προϊόντος
1011251
Τιμή hellenicblue
23,26 €
Προτ. Λιανική
27,10 €
Φανός Πορείας Πράσινος Osculati - Inox
- Κατασκευασμένος από ανοξείδωτο ατσάλι AIS-316
- Κατάλληλος για σκάφη έως 12 μέτρα
- Με οριζόντια τοποθέτηση
- Τάση: 12V
- Κατανάλωση: 8 watt
Κατηγορία: Φανοί Ναυσιπλοΐας
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Τύπος Λαμπτήρα | Κλασσικός |
| Ισχύς | 8 Watt |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρώμα | Inox |
| Ύψος | 38 mm |
| Πλάτος | 58 mm |
| Μήκος | 80 mm |