Φανός Πορείας Κόκκινος Osculati - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1011220
Τιμή hellenicblue
13,06 €
Προτ. Λιανική
15,22 €
Φανός πορείας Κόκκινος Osculati - Λευκό
- Κατασκευασμένος από ανθεκτικό πλαστικό
- Κατάλληλος για σκάφη έως 12 μέτρα
- Με οριζόντια τοποθέτηση
- Τάση: 12V
- Κατανάλωση: 8 watt
Κατηγορία: Φανοί Ναυσιπλοΐας
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Τύπος Λαμπτήρα | Κλασσικός |
| Υλικό κατασκευής | Πλαστικό |
| Ισχύς | 8 Watt |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 38 mm |
| Πλάτος | 58 mm |
| Μήκος | 80 mm |