Φανός Πορείας Κόκκινος Osculati Mouse Deck - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1045727
16,90 €
ΦΑΝΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ LED ΚΟΚΚΙΝΟΣ MOUSE
- 112.5° αριστερό
- λευκό πλαστικό κάλυμμα
- 12V
- 0,7W
- 2 miles
- συμμόρφωση με ABYC-A16
- για σκάφη έως 20m
- διαστάσεις [mm]: 85,5x68,5x38
Κατηγορία: Φανοί Ναυσιπλοΐας
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Τύπος Λαμπτήρα | LED |
| Υλικό κατασκευής | Πλαστικό |
| Τάση | 12 Volt |
| Διάμετρος | 8.55 x 6.85 x 0.38 cm |
| Ύψος | 6 cm |
| Πλάτος | 13 cm |
| Μήκος | 19 cm |