Φανός Ναυσιπλοΐας Πλευρικός Led Κόκκινο - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1016490
Τιμή hellenicblue
23,54 €
Προτ. Λιανική
26,16 €
Πλευρικοί φανοί ναυσιπλοΐας με υψηλής φωτεινότητας LED 100Lumen, κατάλληλα για σκάφη μέχρι 20 μέτρα.
Τιμή ανά τεμάχιο.
112,5°
Κατηγορία: Φανοί Ναυσιπλοΐας
| Μάρκα | OEM |
|---|---|
| Τύπος Λαμπτήρα | LED |
| Υλικό κατασκευής | Πλαστικό |
| Ισχύς | 1 Watt |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρώμα | Κόκκινο / Λευκό |
| Ύψος | 40mm |
| Πλάτος | 52mm |
| Μήκος | 69mm |