Φανός Ναυσιπλοΐας Led έως 20 μέτρα - Λευκό Πρύμνης
Κωδικός προϊόντος
1016463
Τιμή hellenicblue
46,60 €
Προτ. Λιανική
53,00 €
Το πλαίσιο των φανών ναυσιπλοΐας είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας μαύρο πολυκαρβονικό πλαστικό. Πιστοποιημένοι κατά CE.
135° Λευκό Πρύμνης
Κατηγορία: Φανοί Ναυσιπλοΐας
| Μάρκα | OEM |
|---|---|
| Τύπος Λαμπτήρα | Κλασσικός |
| Ισχύς | 0.5 Watt |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 80mm |
| Πλάτος | 92mm |
| Μήκος | 133mm |