Φανός Εφίστιος Λευκός Led Osculati ''Sphera II'' - Λευκό
Κωδικός προϊόντος
1027267
Τιμή hellenicblue
54,86 €
Προτ. Λιανική
63,93 €
Με πιστοποίηση RINA και NMMA USA για σκάφη μέχρι 20 μέτρα, σύμφωνα με την COLREG '72. Πιστοποίηση ELE 357413CS
- Φανός λευκός εφίστιος 225ο
- Λαμπάκι Led 12 / 24 V
- Πλήρως στεγανά
Κατηγορία: Φανοί Ναυσιπλοΐας
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Τύπος Λαμπτήρα | LED |
| Υλικό κατασκευής | Πλαστικό |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ύψος | 5 cm |
| Πλάτος | 7.8 cm |
| Μήκος | 10.45 cm |