Φακός Κατάδυσης CREE LED / 3W
Κωδικός προϊόντος
1010187
Τιμή hellenicblue
32,40 €
Προτ. Λιανική
36,00 €
- Τύπος: Φακός LED χειρός
- Τύπος Λαμπτήρα: 1 LED Cree XPG-R5
- Ισχύς: 3W
- Φωτεινότητα: 300 Lumens
- Ένταση δέσμης: 11.000 LUX
- Μήκος δέσμης: 240m
- Εύρος δέσμης: 4,6o
- Διάρκεια: 1 - 24 ώρες
- Διάρκεια LED: +50.000 ώρες
- Μέγιστο βάθος: 100m
- Στεγανοποίηση: Διπλά O-Rings
- Διακόπτης: Συρόμενος μαγνητικός
- Υλικό σώματος: Ανοδιωμένο Αλουμίνιο Τ6061-Τ6
- Υλικό κεφαλής: Ανοδιωμένο Αλουμινιο Τ6061-Τ6
- Παροχή ενέργειας: 3 μπαταρίες τύπου ΑAA αλκαλικές
- Διαστάσεις: Ø 44,5(κεφαλή) - Ø 29,5 (σώμα) x 122 mm
- Βάρος χωρίς τις μπαταρίες: 146gr.
- Βάρος με τις μπαταρίες: 179gr.
- Χρώμα: Μαύρο
- Περιλαμβάνεται κορδόνι ασφαλείας
- Συσκευασία: Gift box
Κατηγορία: Φακοί
| Μήκος Δέσμης | 240m |
|---|---|
| Διάρκεια | 1 - 24 ώρες |
| Φωτεινότητα | 300 Lumens |
| Βάρος | 179gr |
| Μάρκα | XDIVE |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED |
| Βάθος | 100m |
| Ένταση φωτισμού | 11.000 LUX |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 3W |