Εκτροπείς Stern Thruster Quick Φ300 Κιτ
Κωδικός προϊόντος
1044951
Τιμή hellenicblue
659,20 €
Προτ. Λιανική
788,78 €
ΕΚΤΡΟΠΕΙΣ STERN THRUSTER QUICK Φ300 ΚΙΤ
| ΜΟΝΤΕΛΑ | BTQ/BTH 300 |
| Υλικά | GRP |
| Σύστημα πρόωσης | Διπλής προπέλας |
| Ø Τούνελ | 300 mm |
| A | 380 mm |
| B | 280 mm |
| C | 490 mm |
| D | 380 mm |
| E | 255 mm |
| F | 11 mm |
| G | 160 mm |
Κατηγορία: Προς Ανέβασμα