Σύστημα Αντλιών Jabsco 52530 Series , 34 L/min - 24V
Κωδικός προϊόντος
1026135
Τιμή hellenicblue
970,00 €
Προτ. Λιανική
1.050,00 €
Η διπλή πρεσσοστατική αντλία υψηλής ροής, της σειράς 52530, από την εταιρεία Jabsco μπορεί να εξυπηρετήσει ταυτόχρονα έως και 7 βρύσες χωρίς να αντιμετωπίσει πρόβλημα. Ο συνδυασμός των δύο αντλιών σε συνεργασία με την δεξαμενή εξομάλυνσης πίεσης διατηρούν την ροή του συστήματος ομαλή και διασφαλίζουν την αποτελεσματική του λειτουργία. Το σύστημα έχει ικανότητα αυτόματης πλήρωσης στα 2 - 3 m.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Λειτουργία δύο σταδίων.
- Διατήρηση ομαλής ροής.
- Θερμική προστασία.
- Διαστάσεις: 34.5 x 31 x 34.5 cm
Model: 52530-1100
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | JABSCO |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4") |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 34 L/min |
| Amps | - |
| Πίεση (psi) | 40 (2.8 bar) |