Σύστημα Αντλιών Jabsco 52530 Series , 22 L/min - 12V
Κωδικός προϊόντος
1026136
Τιμή hellenicblue
799,00 €
Προτ. Λιανική
920,00 €
Η διπλή πρεσσοστατική αντλία υψηλής ροής, της σειράς 52530, από την εταιρεία Jabsco μπορεί να εξυπηρετήσει ταυτόχρονα έως και 5 βρύσες χωρίς να αντιμετωπίσει πρόβλημα. Ο συνδυασμός των δύο αντλιών σε συνεργασία με την δεξαμενή εξομάλυνσης πίεσης διατηρούν την ροή του συστήματος ομαλή και διασφαλίζουν την αποτελεσματική του λειτουργία. Το σύστημα έχει ικανότητα αυτόματης πλήρωσης στα 2 - 3 m.
Τεχνικά χαρακτηριστικά
- Λειτουργία δύο σταδίων.
- Διατήρηση ομαλής ροής.
- Θερμική προστασία.
- Διαστάσεις: 32 x 24 x 35 cm
Model: 52530-3000
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | JABSCO |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (1/2") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 22 L/min |
| Amps | - |
| Πίεση (psi) | 40 (2.8 bar) |