Αντλία Λυμάτων TMC 0620921 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1028047
Τιμή hellenicblue
167,40 €
Προτ. Λιανική
255,88 €
Η αντλία λυμάτων της εταιρείας TMC έχει δυνατότητα άντλησης 320 GPH (1200 LPH) λειτουργεί με μονό διάφραγμα και σύστημα αυτόματης αναρρόφησης, το οποίο μπορεί να λειτουργήσει σε στεγνό περιβάλλον. Δεν χρειάζεται φίλτρο και είναι ικανή να διοχετεύει και νερό και αέρα χωρίς να δημιουργείται πρόβλημα. Ακόμη, η συναρμολόγηση της κεφαλής μπορεί να περιστρέφεται 360 ° χάρη στο ρυθμιζόμενο δαχτύλιο σύσφιξης έτσι, ώστε να μπορεί να εφάπτεται σε όλες τις υδραυλικές εγκαταστάσεις. Διαθέτει διπλές βαλβίδες διεξόδου για την εξασφάλιση συνεχόμενης ροής.
- Διαστάσεις (Υ x Π): 14.4 x 16.8
Model: TMC-0620921
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | TMC |
|---|---|
| Διάμετρος | 38 mm (1½") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Αποβλήτων |
| Ανύψωση | 17 m |
| Ροή Εξόδου | 20 L/min |
| Amps | 7 A |
| Πίεση (psi) | - |