Χωνευτή Πλαφονιέρα Osculati Inox - Μπλε
Κωδικός προϊόντος
1011517
Τιμή hellenicblue
16,24 €
Προτ. Λιανική
18,92 €
Χωνευτή πλαφονιέρα από την εταιρεία Osculati. Το κυρίως σώμα της είναι κατασκευασμένο από πολυανθρακική ίνα και το εμπρόσθιο πάνελ από ανοξείδωτο ατσάλι AISI 316. Ο έξυπνος σχεδιασμός της επιτρέπει την εύκολη και γρήγορη τοποθέτησή της με την άσκηση πίεσης προς το εσωτερικό της εσοχής, χωρίς να απαιτούνται βίδες ή άλλα εξαρτήματα τοποθέτησης. Έχει αντοχή IP 65.
Κατηγορία: Πλαφονιέρες
| Μάρκα | Osculati |
|---|---|
| Αριθμός Led | 2 LED HD 5mm |
| Ένταση φωτισμού | 10 |
| Χρώμα Φωτός | Μπλέ |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 0.5 |
| Τάση | 12-24 Volt |
| Διάμετρος | 28.6 mm (διάμετρος εσοχής) |
| Χρώμα | Inox |
| Ύψος | 21.1 mm |
| Πλάτος | 35 mm |
| Μήκος | 35 mm |
| Λοιπά Χαρακτηριστικά | Γωνία δέσμης φωτός: 110° |