C8 eLED Yellow
Κωδικός προϊόντος
1010173
Τιμή hellenicblue
216,90 €
Προτ. Λιανική
241,00 €
TWIN LED υψηλής έντασης 6-watt με ψυκτικό στοιχείο ώστα να είναι 40% φωτεινότερο κάτω από το νερό
Μοναδικός σχεδιασμός συνδυάζει δύο LEDs υψηλής έντασης σε μία ακτίνα διπλής έντασης
Κύκλωμα eLED® που διατηρεί τη φωτεινότητα με αλκαλικές ή επαναφορτιζόμενες μπαταρίες
Διακόπτης πλήρους και μισής ισχύος, διατηρεί τη ζωή της μπαταρίας ακόμη περισσότερο.
Κατασκευάζεται στις ΗΠΑ
- ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ (L W H): 7.20 in x 7.10 in x 3.20 in /18.29 cm x 18.03 cm x 8.13 cm
- ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Waterproof / Search and Rescue
- ΤΥΠΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ: Αλκαλικές / Επαναφορτιζόμενες
- ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΑ: eLED
- ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ: 8C Αλκαλικές / LR14
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ (ΑΛΚΑΛΙΚΕΣ): 13.9 ώρες (high) / 19.7 ώρες (low)
- ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ (ΑΛΚΑΛΙΚΕΣ): 400 lm (high) / 270 lm (low)
- ΒΑΡΟΣ: 36.00 oz 1.02 kg
- ΜΗΚΟΣ ΑΚΤΙΝΑΣ: 494.00 ft (high) / 403.00 ft (low) 150.57 m (high) / 122.83 m (low)
- ΒΑΘΟΣ: 500.00 ft 152.40 m
ΧΡΩΜΑ: Κίτρινο
Κατηγορία: Φακοί
| Μήκος Δέσμης | 494.00 ft (high) / 403.00 ft (low) 150.57 m (high) / 122.83 m (low) |
|---|---|
| Διάρκεια | 13.9 ώρες (high) / 19.7 ώρες (low) |
| Φωτεινότητα | 400 lm (high) / 270 lm (low) |
| Βάρος | 1.02 kg |
| Μάρκα | Underwater Kinetics |
| Τύπος Λαμπτήρα | LED |
| Βάθος | 152.40 m |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 6 watt |