C4 Xenon Black
Κωδικός προϊόντος
1010172
Τιμή hellenicblue
88,20 €
Προτ. Λιανική
98,00 €
Το μοντέλο 6.6 watt λειτουργεί με 4 αλκαλικές μπαταρίες C
Σύστημα διπλού λαμπτήρα δίνει 60 ώρες διάρκεια ζωώς λαμπτήρα
Σύστημα κλειδώματος του διακόπτη που εμποδίζει την ακούσια ενεργοποίηση.
Συμπαγής πιστολοειδής λαβή
Η κεφαλή είναι προστατευμένη από ισχυρό λάστιχο
Δυνατό, αντιδιαβρωτικό ABS και πολυκαρβονικό πλαστικό
Περιλαμβάνεται ελαστικό λουρί καρπού
Κατασκευάζεται στις ΗΠΑ
- ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ (L W H): 3.20 in x 5.60 in x 6.60 in 8.13 cm x 14.22 cm x 16.76 cm
- ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Waterproof
- ΤΥΠΟΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ: Αλκαλικές / Επαναφορτιζόμενες
- ΤΥΠΟΣ ΛΑΜΠΤΗΡΑ: XENON
- ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ: 4C Αλκαλικές / LR14
- ΔΙΑΡΚΕΙΑ (ΑΛΚΑΛΙΚΕΣ): 4-5 ώρες
- ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ (ΑΛΚΑΛΙΚΕΣ): 139 lm
- ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑ (ΕΠΑΝΑΦΟΡΤΙΖΟΜΕΝΗ): 278 lm (high) / 138 lm (low)
- ΒΑΡΟΣ: 25.40 oz 720.08 g
- ΜΗΚΟΣ ΑΚΤΙΝΑΣ: 426.00 ft 12,984.48 cm
- ΒΑΘΟΣ: 500.00 ft 15,240.00 cm
ΧΡΩΜΑ: Μαύρο
Κατηγορία: Φακοί
| Μήκος Δέσμης | 12,984.48 cm |
|---|---|
| Διάρκεια | 4-5 ωρες |
| Φωτεινότητα | 278 lm (high) / 138 lm (low) |
| Βάρος | 720.08 g |
| Μάρκα | Underwater Kinetics |
| Τύπος Λαμπτήρα | XENON |
| Βάθος | 15,240.00 cm |
| Ισχύς Λαμπτήρα (Watt) | 6,6 watt |