Bow Thrust Quick Φ185 105 Kgf 24V 6.3Kw D.P.
Κωδικός προϊόντος
1044962
Τιμή hellenicblue
4.792,83 €
Προτ. Λιανική
5.735,00 €
BOW THRUST QUICK 105 KGF Φ185 12V 6.3 KW D.P
(*) ΠΡΟΣΟΧΗ: Ανάλογα και με τον τύπο του σκάφους.
- Διπλές προπέλες, κατασκευασμένες από στιβαρά σύνθετα υλικά.
- Ανόδιο ανεξάρτητο από το κιβώτιο ταχυτήτων και εύκολα αντικαταστάσιμο.
- Εξοπλισμένο με ελαστικό coupling.
| Μοντέλο | BTQ 185-105 |
| Σύστημα πρόωσης | Διπλές προπέλες |
| Ø Tunnel | 185 mm (7" 18/64 in) |
| Ισχύς | 6,3 Kw |
| Τάση | 24 V |
| Ώθηση | 105 Kgf (213.5 lb) |
| Βάρος | 25,1 kg (55.3 lb) |
| Μέγεθος σκάφους (*) | 12 - 15 m (39 - 50 ft) |
(*) ΠΡΟΣΟΧΗ: Ανάλογα και με τον τύπο του σκάφους.