Ρελέ Blue Sea Ml Solenoid 24V Dc 500A 7703
Κωδικός προϊόντος
1045048
Τιμή hellenicblue
268,87 €
Προτ. Λιανική
321,71 €
SOLENOID ΡΕΛΕ ML 24V DC 500Α 7703
- 24V.
- 500A.
- Περιλαμβάνει διακόπτη Contura 2145.
- Συνεχής ισχύς 500Α για κινητήρα, μετατροπέα, οικιακά φορτία και τον συνδυασμό μπαταριών έκτακτης ανάγκης.
- Η μαγνητική μανδάλωση δεν τραβάει ρεύμα σε κατάσταση "ON" ή "OFF".
| Σύνδεση κυκλώματος ελέγχου | Καλώδιο |
| Ονομαστική τάση | 24V DC |
| Χειροκίνητος έλεγχος | Όχι |
| Λειτουργία πηνίου | Bi-Stable |
| Τοποθέτηση | #10 |
| Ένταση ρεύματος λειτουργίας | 0mA |
| Ροπή του ακροδέκτη | 140 in-lb (15.82 Nm) |
| Συνεχής αξιολόγηση | 500A |
| Διαλείπουσα αξιολόγηση | 700A (5 min) |
| Cranking αξιολόγηση (30 sec) | 1450A DC |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -10° C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 60° C |
| Μέγεθος καλωδίου για να πληρεί τις αξιολογήσεις | 2x (4/0) |
| Υλικό κατασκευής ακροδέκτη | Tinned Copper |
| Κύκλοι εναλλαγής | 100,000 |
| Διάμετρος δακτυλίου ακροδεκτών | 1.18in (29.97 mm) |
| Μήκος αρσενικού τερματικού | 0.875in (22.23 mm) |
| Μέγεθος αρσενικού τερματικού | 3/8" - 16 (M10) |
Κατηγορία: Επιλογείς Μπαταρίας