Βάση Ιστού για Φανό ή Σημαία (με βίδα)
Κωδικός προϊόντος
1000645
Κατηγορία: Φανοί Ναυσιπλοΐας
| Μάρκα | Eval |
|---|---|
| Τύπος Λαμπτήρα | Κλασσικός |
| Υλικό κατασκευής | Ανοξείδωτο |
| Διάμετρος | 19 mm |
| Χρώμα | Χρωμίου |
| Ύψος | 30 mm |
| Πλάτος | 51mm |
| Μήκος | 84 mm |