Αντλία Ζωντανού Δολώματος Johnson 1600 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1028533
Τιμή hellenicblue
385,71 €
Προτ. Λιανική
443,34 €
Η αντλία ζωντανού δολώματος της εταιρείας Johnson έχει δυνατότητα άντλησης 1600 GPH, ενώ είναι σχεδιασμένη με δύο θύρες εξόδου και προσφέρει την άνεση να χρησιμοποιείτε μόνο μία εισαγωγή τόσο για το ζωντανό δόλωμα όσο και για το πλύσιμο του deck.
Model: 32-16004B
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | SPX Johnson |
|---|---|
| Διάμετρος | 28mm (1 1/8") , |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Ζωντανού Δολώματος |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 101 L/min |
| Amps | 7 A |
| Πίεση (psi) | - |