Αντλία Whale Gulper Gulley IC - 24V
Αυτόματη αντλία σεντίνας Gulley IC, από την εταιρεία Whale. Η αντλία μεγάλης χωρητικότητας Gulley IC είναι κατάλληλη για τη διαχείριση αποβλήτων από μια αποχέτευση. Διαθέτει ενσωματωμένο έξυπνο ηλεκτρονικό σύστημα ελέγχου το οποίο διασφαλίζει πως η αντλία τίθεται σε λειτουργία μόνο όταν είναι απαραίτητο. Στο σετ περιλαμβάνονται η ηλεκτρική αντλία Gulper IC και το μικρού μεγέθους Gulley IC με 4 m καλώδιο για εύκολη τοποθέτηση. Το σύστημα έξυπνου ελέγχου IC στέλνει ηλεκτρικά σήματα από το Gulley IC στην αντλία μόνο όταν υπάρχει ποσότητα αποβλήτων που πρέπει να αντληθεί. Η αντλία σεντίνας Gulley IC είναι κατάλληλη για τοποθέτηση στο ντους του σκάφους σε συνδυασμό με δεξαμενή αποβλήτων μικρού μεγέθους. Τοποθετείται εύκολα, έχει μεγάλη διάρκεια ζωής και είναι αξιόπιστη στη λειτουργία της.
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4") , 25 mm (1") |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Αποβλήτων |
| Ανύψωση | 4 m |
| Ροή Εξόδου | 17.4 L/min (19 mm) , 15.5 L/min (25 mm) |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | - |