Αντλία Whale Gulper Grey IC - 12V
Κωδικός προϊόντος
1011674
Τιμή hellenicblue
480,51 €
Προτ. Λιανική
544,79 €
Αυτόματη αντλία αποβλήτων Grey IC από την εταιρεία Whale. Η Grey IC μπορεί να διαχωρίσει ταυτόχρονα απόβλητα από παραπάνω από μια αποχέτευση. Διαθέτει ενσωματωμένο έξυπνο ηλεκτρονικό σύστημα το οποίο διασφαλίζει πως η αντλία τίθεται σε λειτουργία μόνο όταν είναι απαραίτητο. Στο σετ περιλαμβάνονται η αντλία Gulper IC και το δύο εισόδων (25 mm) Manifold IC με καλώδιο 4 m. Το σύστημα έξυπνου ελέγχου IC στέλνει ηλεκτρικά σήματα από το Manifold IC μόνο όταν υπάρχει ποσότητα αποβλήτων που πρέπει να αντληθεί. Είναι κατάλληλη για τοποθέτηση σε σημεία όπου δεν υπάρχει χώρος για τοποθέτηση δεξαμενής αποβλήτων. Το σύστημα είναι εύκολο στην τοποθέτηση και αξιόπιστο.
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4") , 25 mm (1") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Αποβλήτων |
| Ανύψωση | 4 m |
| Ροή Εξόδου | 19 L/min (19 mm) , 17.5 L/min (25 mm) |
| Amps | 8 A |
| Πίεση (psi) | - |