Αντλία Νερού Whale Watermaster FW1215 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1006439
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 15 mm (Whale Quick Connect) , 13 mm (1/2'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 11.5 L/min |
| Amps | 6 A |
| Πίεση (psi) | 45 , 3 Bar |