Αντλία Νερού Whale Watermaster FW0814 - 12V
Κωδικός προϊόντος
1006435
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 15 mm (Whale Quick Connect) , 13 mm (1/2'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 8 L/min |
| Amps | 4 A |
| Πίεση (psi) | 30 , 2 Bar |