Αντλία Shurflo Blaster II - 24 V
Κωδικός προϊόντος
1017055
Τιμή hellenicblue
159,65 €
Προτ. Λιανική
204,68 €
Κατάλληλη για κυκλώματα ντους και βρύσες, για πλύσιμο σκάφους και άλλες μακράς διάρκειας εργασίες όπως καθαρισμόs αλυσίδας άγκυρας. Διαθέτει ειδικό στρώμα στεγανοποίησης για την προστασία της σε δύσκολες συνθήκες. Διατίθεται και με πιστόλι εκτόξευσης.
Model: 4238-141-A07
- Διαστάσεις: 229 x 124 x 104 mm
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Shurflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 24 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Νερού |
| Ανύψωση | 1.8 m |
| Ροή Εξόδου | 13.2 L/min |
| Amps | 3.5 A |
| Πίεση (psi) | 45 |