Αντλία Σεντίνας Whale Supersub Smart 1100 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1006472
Τιμή hellenicblue
160,90 €
Προτ. Λιανική
182,43 €
Γνωρίστε την νέα σειρά αυτόματων αντλιών Supersub Smart από την Whale οι οποίες καταλάμβανουν ελάχιστο χώρο και είναι είναι ιδανικές για στενά μέρη όπου δεν χωρούν άλλες αντλίες. Για πιο εύκολη τοποθέτηση η έξοδος και το σώμα της αντλίας μπορούν να περιστραφούν. Η εγκατάσταση μπορεί να γίνει είτε οριζόντια είτε κάθετα και το φίλτρο της αντλίας είναι αποσπώμενο ώστε να καθαρίζεται πιο εύκολα.
Model: SS1212
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Whale |
|---|---|
| Διάμετρος | 25 (1'') / 28 mm (1 ⅛") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 66 L/min |
| Amps | 5 A |
| Πίεση (psi) | - |