Αντλία Σεντίνας Seaflo 480 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027973
Τιμή hellenicblue
86,03 €
Προτ. Λιανική
106,67 €
Η αντλία σεντίνας με ιμπέλερ της εταιρείας Seaflo με λειτουργία αυτόματης αναρρόφησης (1.2 m) έχει δυνατότητα άντλησης 480 GPH (1816 LPH). Είναι ιδανική για αντικατάσταση αντλιών, χάρη στην πολλαπλής κατεύθυνσης λειτουργίας της. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για αποστράγγιση σεντινόνερων, για λύματα και για πλύσιμο καταστρώματος. Ο κινητήρας της αντλίας αυτής έχει μεγάλη αντοχή, ο άξονας της είναι κατακευασμένος από ανοξείδωτο ατσάλι και διαθέτει τραχιά μεταλλικά γρανάζια έτσι, ώστε να παρέχει εξαιρετική απόδοση στην οποία μπορείτε να βασιστείτε για χρόνια. Έχει διετή εγγύηση.
- Διαστάσεις (Υ x Π): 10.8 x 13
Model: SFSP1-080-003-01
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 13 mm (½'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3 m |
| Ροή Εξόδου | 30 L/min |
| Amps | 10 A |
| Πίεση (psi) | - |