Αντλία Σεντίνας Seaflo 11 Series 750 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1036541
Τιμή hellenicblue
33,48 €
Προτ. Λιανική
38,27 €
Η νέα σειρά αυτόματων αντλιών της Seaflo διαθέτει επαναστατικό, κατοχυρωμένο με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας σχεδιασμό ενώ δεν απαιτείται επιπλέον φλοτέρ. Η αντλία ενεργοποιείται όταν η στάθμη του νερού αυξάνεται και σβήνει όταν η στάθμη κατέβει. Διαθέτει νέο μαγνητικό φλοτέρ για μεγαλύτερη διάρκεια ζωής.
Model: SFBP1-G750-11
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (¾”) |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3.3 m |
| Ροή Εξόδου | 46 L/min |
| Amps | 5 A |
| Πίεση (psi) | - |