Αντλία Σεντίνας Seaflo 03 Series 600 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1016310
Τιμή hellenicblue
16,41 €
Προτ. Λιανική
20,20 €
Η βυθιζόμενη αντλία σεντίνας της σειρά 03, της εταιρείας Seaflo έχει δυνατότητα άντλησης 600 GPH (2108 LPH). Όπως και η σειρά 02, αυτή η βάση στήριξης επιτρέπει στην αντλία να τοποθετηθεί κάθετα. Επιπλέον, σε αυτό το μοντέλο επιτρέπεται μεγαλύτερη ευελιξία χάρη στο αφαιρούμενο φυσίγγιο για πιο εύκολη συντήρηση. Η τυποποιημένη σύνδεση είναι με σπείρωμα, αλλά συμπεριλαμβάνονται προσαρμογείς προκειμένου να είναι πιο ευέλικτη σύμφωνα με στις ανάγκες σας.
- Διαστάσεις (Υ x Π): 39 x 20.5
Model: SFBP1-G600-03
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (¾”) |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 2.4 m |
| Ροή Εξόδου | 3.7 L/min |
| Amps | 3 A |
| Πίεση (psi) | - |