Αντλία Σεντίνας Seaflo 01 Series 750 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1027616
Τιμή hellenicblue
12,71 €
Προτ. Λιανική
19,12 €
Οι μη αυτόματες αντλίες σεντίνας SEAFLO προσφέρουν άντληση νερού που ενεργοποιείται από πίνακα ή φλοτέρ. Η πιο μεγάλη φτερωτή της ανλίας αυτή αλλά και ο ισχυρότερος κινητήρας μας επιτρέπουν να ξεπεράσουμε τους ανταγωνιστές μας.
Model: SFBP1-G750-01
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 19 mm (3/4") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 2.5 m |
| Ροή Εξόδου | 42 L/min |
| Amps | 5 A |
| Πίεση (psi) | - |