Αντλία Σεντίνας Seaflo 01 Series 4700 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1030186
Τιμή hellenicblue
69,60 €
Προτ. Λιανική
88,18 €
Οι μη αυτόματες αντλίες σεντίνας SEAFLO προσφέρουν υψηλή απόδοση ενώ παράλληλα παράγουν πολύ λίγο θόρυβο.
Model: SFBP1-G4700-01
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 50 mm (2") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 8 m |
| Ροή Εξόδου | 280 L/min |
| Amps | 32 A |
| Πίεση (psi) | - |