Αντλία Σεντίνας Seaflo 01 Series 3500 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1030184
Τιμή hellenicblue
45,72 €
Προτ. Λιανική
50,80 €
Οι μη αυτόματες αντλίες σεντίνας SEAFLO προσφέρουν υψηλή απόδοση ενώ παράλληλα παράγουν πολύ λίγο θόρυβο.
Model: SFBP1-G3500-01
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 38 mm (1 1/2") |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 7 m |
| Ροή Εξόδου | 181 L/min |
| Amps | 25 A |
| Πίεση (psi) | - |