Αντλία Σεντίνας Seaflo 01 Series 2000 GPH - 12V
Κωδικός προϊόντος
1030190
Τιμή hellenicblue
33,95 €
Προτ. Λιανική
44,13 €
Οι μη αυτόματες αντλίες SEAFLO προσφέρουν εκκένωση νερού που ενεργοποιείται από διακόπτη ή με φλοτέρ. Διαθέτουν μεγαλύτερο impeller και ισχυρότερο μοτέρ, ενώ η αφαιρούμενη βάση φίλτρων επιτρέπει την εύκολη αντικατάσταση και τον εύκολο καθαρισμό σε περίπτωση που η αντλία φράξει. Το κάλυμμα από ABS προσφέρει προστασία του μοτέρ από την υγρασία. Ανταποκρίνεται στα πρότυπα RoHS,CE, ISO 8846, ISO 8849. Ο ειδικός σχεδιασμός της δεν επιτρέπει να εγκλωβίζεται αέρας.
- Εντελώς βυθιζόμενες
- Ικανές να δουλεύουν σε στεγνό περιβάλλον με κανονικό φόρτο εργασίας
- Ήσυχη λειτουργίας
- Όρια θερμοκρασίας 110 ° F (43 ° C)
- Ανοξείδωτος άξονας
- Καλωδίωση ειδική για θαλάσσιες εφαρμογές
Model: SFBP1-G2000-01
Κατηγορία: Αντλίες
| Μάρκα | Seaflo |
|---|---|
| Διάμετρος | 29 mm (1 1/8'') |
| Τάση | 12 Volt |
| Χρήση Αντλίας | Σεντίνας |
| Ανύψωση | 3.5 m |
| Ροή Εξόδου | 100 L/min |
| Amps | 14 A |
| Πίεση (psi) | - |